سبد خرید 0

قوانین و مقررات

قوانین عمومی:

کلیه فعالیت‌های سایت مهر انرژی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و قانون تجارت الکترونیک می باشد و مجموعه مهر انرژی و مشتریان نسبت به تکالیف خود طبق قوانین جاری کشور متعهد هستند. کلیه تجهیزات و کالاهای موجود در سایت بر حسب نیاز دارای مجوزهای لازم از مراجع ذی صلاح هستند. در صورت تغییر احتمالی قوانین، در همین صفحه اطلاع رسانی می شود.

ارتباطات و حریم شخصی:

  • کلیه ارتباطات مجموعه مهر انرژی با مشتریان خود از طریق مشخصات درج شده توسط مشتری می باشد. پس لازم به ذکر است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست کلیه عواقب آن بر عهده خریدار می ‌باشد.
  • جهت اطلاع از برخی سرویس‌های ویژه، رویدادها، خدمات یا پروموشن‌ها ایمیل خود را برای مجموعه ارسال نمایید.
  • مجموعه مهر انرژی متعهد است که کلیه اطلاعات شخصی وارد شده در پروفایل اشخاص حقیقی یا حقوقی را با استفاده از تکنولوژی مطمئن و امن محافظت نماید.

کپی رایت:

کلیه مطالب، متن ها، عکس ها، ویدئوها و آموزش های منتشر شده در سایت مهر انرژی جز اموال این سایت محسوب می‌شود و هرگونه نشر یا استفاده بدون کسب مجوز پیگرد قانونی دارد.

اطلاعات محصولات:

مشخصات محصولات از قبیل کاتالوگ و دستورالعمل نصب مطابق با اطلاعات کارخانه سازنده، نمایندگان یا فروشندگان معتبر داخلی می باشد و مجموعه مهر انرژی هیچگونه مسئولیتی در قبال خطاهای احتمالی در مشخصات داده شده توسط این مراجع را قبول نمی کند

ثبت و پردازش سفارش:

  • روز کاری در مجموعه مهر انرژی از شنبه تا چهار شنبه به استثنای تعطیلات عمومی کشور می باشد. کلیه سفارش های ثبت شده در سایت در اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شود.
  • در صورتی که فروشگاه مهر انرژی بنا بر دلایلی خارج از اراده و اختیار خود، نتواند در موعد مقرر کالا را به خریدار تحویل نماید و بر سر یک موعد مقرر دیگر به توافق نرسند خریدار می تواند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش خود را لغو و مبلغ پرداخت شده طی 48 ساعت کاری به حساب خریدار واریز می گردد.
  • با توجه به وضعیت بازار و نوسان قیمت ها در صورتی که قیمت کالاها تغییر نماید خریدار می تواند یا کالا را با نرخ جدید خرید نماید یا اینکه کل وجه پرداختی طی 48 ساعت عودت می گردد.
  • کلیه سفارش های ثبت شده از طریق ایمیل یا پیامک به اطلاع خریدار می رسد.

شرایط برگشت کالا:

  • در صورت وجود هر گونه عیب یا نقصی در کالاهای دارای گارانتی با قسمت پشتیبانی تماس گرفته و کالا را برای تعویض یا تعمیر (با توجه به شرایط گارانتی) ارسال کنید.
  • در صورت وجود هرگونه عیب و نقص فنی در کالاهای فاقد گارانتی باید ظرف مدت 48 ساعت به اطلاع مهر انرژی برسد. حتی در صورتی که روز تعطیل باشد باید از طریق پنل کاربری خود یا ایمیل های info@mehrenergyco.com و mehrenergyco@gmail.com اطلاع دهید.
برگشت به بالا